Strona główna :: Kontakt :: Dojazd

KONTAKT
:


 

Telefon stacjonarny:

 0030 27510 47688

 

 

Telefon (komórkowy):
+30 694 65 23 347

 

Mówimy po polsku, angielsku i grecku.

 

Do Kiveri można dojechać wybierając jeden z trzech środków transportu:

1). Samolot do Aten - (z Warszawy 2 godz. 15 minut), z lotniska 2 autobusami dojeżdża się do Argos. (przejazd kosztuje 15 euro od osoby), na lotnisku można też wypożyczyc samochód – służymy pomocą. Rezerwując bilety stosunkowo wcześnie można liczyć na wiele promocji i zniżek.

2). Dojazd swoim autem: możliwe są dwie trasy; Przez Czechy, Austrię i Włochy. We Włoszech z Wenecji lub Ancony płynie się promem do Patry. Z Patry do Kiveri jest 3 godziny drogi. Przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Podróż trwa około 20 godzin. Po drodze można zatrzymać się na nocleg w przyjemnym hotelu w Bułgarii. Jadąc do Kiveri własnym środkiem transportu można po drodze zwiedzić Meteory oraz Delfy. Po drodze z Patry warto zatrzymać się w Kalavricie - Diakofto i odbyć przepiękną podróż kolejką wąskotorową przez zapierąjace dech wąwozy i wodospady.

3). Autobus: (w przypadku turystów z Polski). Jedzie on dwiema trasami do wyboru tak jak podróż samochodem. Przez Włochy jedzie okolo 40 godzin (jedna noc jest na promie), Autobus np. z Katowic przez Serbie i Macedonie jedzie ok 32 godzin.

Oferujemy pomoc w wyborze trasy i środków transportu.


Wyświetl większą mapę